Wegens overstap naar systeemcamera mag deze fantastische lens naar een nieuwe eigenaar! De Sigma 50-100mm f/1.8 DC HSM Art voor Nikon is een beest!
De lens is altijd voorzien geweest van een protectiefilter. Deze zit er niet bij, aangezien dit filter weer op mijn nieuwe lens past.
Deze lens is zwaar, maar het is het dubbel en dwars waard! De foto’s zijn superscherp en de lens is snel, stil en maakt gebruik van interne zoom. Hierdoor schuift de lens niet uit tijdens het zoomen.
Als portretlens is dit een echte aanrader. En extra plus is dat je, na een dagje fotograferen met deze bad-boy, een paar oefeningen kan overslaan in de sportschool ;)
Gelukkig is de lens voorzien van een compacte statiefgondel, zodat je het kan bevestigen op een statief. Deze kan gedraaid worden, zodat hij niet in de weg zit tijdens het fotograferen uit de hand
• Brandpuntafstand: 50-100mm
• Maximaal diafragma: F/1.8
• Minimaal diafragma: F/16
• Formaat: APS-C (DX)
• Minimale scherpstelafstand: 95cm
• Elementen: 21
• Groepen: 15
• Autofocus: Ja
• Statiefaansluiting: Ja
• Filterformaat: 82mm
• Afmetingen: 93,98x170,18mm
• Gewicht: 14919
De lens wordt geleverd met:
· Lensdoppen voor en achter
· Zonnekap
· Originele tas
· Doos
Vraagprijs: €775,-
Ophalen heeft de voorkeur, verzenden is mogelijk na volledige betaling!
(GEEN koeriersdiensten, I do NOT ship abroad)
Fardoutzen (Meer info)
2 jaar actief op Fotoapparatuur
Nijland
(Niet gevalideerde gebruiker)